Arama

Hakkımızda

Paragraf

Umur Basım

Umur Basım olarak, 1988 yılından bu yana sektöre kattığımız çalışma ilkeleri, çağı yakalayan teknolojiler, müşteri odaklı çalışma anlayışımız ve profesyonel bakış açısı ile hep "en iyiyi" amaçlıyoruz. Doğa ve insana duyduğumuz sorumluluğun yanında, 34 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile müşterilerimizi iyi "anlamayı hedefleyerek"; tüm hizmet süreçlerimizi, örnek bir çalışma ortamında sürdürüyoruz.

Dudullu OSB, Gebze OSB, Çerkezköy'deki 130 bin m2 üretim ve depolama alanımız, 230 makinelik üretim parkımız, 600 personelimiz, geniş satış ve dağıtım ağımız ile Türkiye'nin 81 ilinde ve 5 kıtaya yayılan 50 ülkedeki müşterilerimize, 9 farklı ürün kategorisinde çözümler sunuyoruz.

Kalite belgelerimiz, sosyal sorumluluk projelerimiz, doğa ve insana verdiğimiz değer, güçlü finansal yapımız ve teknolojik yatırımlarımızla Türkiye'nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 191. sırada yer alıyoruz.

Sektörümüzdeki gelişmelere öncülük ederek vizyonumuzu sürdürmeye devam ediyoruz.

Vizyon

Türkiye'de basım sektörünün lideri olarak; baskı denildiğinde akla ilk gelen, hizmet kalitesi, öncü çözümleri ve müşteri odaklılığı ile en fazla  tercih edilen marka olmak.

Misyon

Basıma dayalı ihtiyaçları en doğru şekilde anlar,

Fark yaratan uzmanlıklarımızla etkin ve verimli çözümler tasarlar,

Bu çözümler ile müşterilerimizin yanında yer alır ve

Onların hayatını kolaylaştırırız.

Değerlerimiz

Sürekli gelişmeyi ve başarıyı hedefler, çalışanlarımızın başarısıyla gurur duyarız.

İnsana ve çevreye saygıyı ön planda tutarak çalışırız.

Takım çalışmasına değer verir, bilgiyi paylaşarak birlikte başarırız.

Gücümüzü, sahip olduğumuz mücadeleci ruh ve işimize duyduğumuz tutkudan alırız.

Dürüst ve açık iletişimin gücüne inanırız.