Arama

Yasal Uyarı

Paragraf

YASAL UYARI

UMUR BASIM A.Ş. web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitede geçen "Umur Grup” şirketleri birbirlerinden sorumlu değildir. 

Web sitesine giriş, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin vs. kullanılması sebebiyle, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan UMUR sorumlu değildir.

Web sitesi içeriklerinde UMUR’a ait olmayan başkaca internet sitelerine bağlantı veya referanslar yer alabilir. UMUR, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Bu bağlantı ve içerikler reklam amacı ve/veya müşterilerin bilgilendirilmesi amacı ile paylaşılmaktadır.

UMUR, bu web sitelerinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından, bilgilerin eksik, tam veya güncel olmamasından, doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

umurbasim.com.tr, umurkagit.com.tr ve www.umurkirtasiye.com.tr alan adlı web sitelerinin içeriği, görselleri, sayfa düzeni, dizaynlar, şekiller, logolar, teknikler, markalar, tasarımlar, buluşlar, eserler, yazılımlar vs. üzerinde UMUR ve uygun olan durumlarda iş ortakları tek hak sahibidir. Söz konusu veriler, yazılı izin alınmadan kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, lisana çevrilemez, yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Aksi halde UMUR’un ilgili kişiler hakkında yasal yollara başvurma hakkı saklıdır.